| 0 Comment

Bakım malzemelerini protez saç firmalarından alır bakımı evde yapabilirsiniz ancak evdeki bakımda sadece cildinize temas eden medikal yapıştırıcıları yenileyerek uygulaya biliyorsunuz saçlarınızın bakımını üç ayda bir profesyonel bakım yapılmalı fırınlama ve buhar yapılmalı saç kırıklarınızı almak için.Renklerdirme konusunda ise eğer %100 insan saçı ise rahatlıkla renklendirebilirsiniz.

| 0 Comment

Saç protezi, kaybın sebebi ne olursa olsun saçı tamamen dökülmüş veya seyrekleşmiş kadın-erkek, genç-yaşlı herkese uygulanabilir. Kemoterapi ve radyoterapi tedavileri sonucunda geçici saç kaybı yaşayanlar bile, protez saç uygulamalarıyla saçsızlık dönemlerini daha yüksek bir motivasyon ve moralle geçirebilirler.

| 0 Comment

Deneyimli uzmanlar tarafından ölçülendirilen ve %100 insan saçından gelişmiş tekniklerle üretilen saç protezinin özel bir yapıştırıcı solüsyonla saçsız veya seyrek saçlı bölgeye yerleştirilerek şekillendirildiği yönteme verilen isimdir. Tıbbi müdahale gerektirmeyen ve geri dönüşü mümkün olan; sağlıklı, kullanışlı, dayanıklı ve estetik bir uygulamadır.

| 0 Comment

Saç protezinin uygulanamayacağı kişiler; 6 yaşın altındaki çocuklar ve egzama gibi ileri derecede kronik cilt rahatsızlığı olanlar.