Protez Saç, Peruk

Ürünlerimiz

Püf Noktalar

Protez Saç Nedir ?

Deneyimli uzmanlar tarafından ölçülendirilen ve %100 insan saçından gelişmiş tekniklerle ür
Devamını Oku

Protez Saç Bakımı

Bakım malzemelerini protez saç firmalarından alır bakımı evde yapabilirsiniz ancak evdeki bak
Devamını Oku

Protez Saç Kimlere Uygulanır ?

Saç protezi, kaybın sebebi ne olursa olsun saçı tamamen dökülmüş veya seyrekleşmiş kadın
Devamını Oku

Protez Saç Kimlere Uygulanmaz ?

Saç protezinin uygulanamayacağı kişiler; 6 yaşın altındaki çocuklar ve egzama gibi ileri der
Devamını Oku

Protez Saç Bandı

Protez Saç uygulamasında en önemli unsurlardan biri protez saç bandı dır. Kullanılan protez saç bantları tutma sürelerine, kullanılan alt yapıya ve uygulanan cilt türüne göre farklılıklar göstermektedir. Protez saçınızın alt yapısına uygun protez saç bandı seçmeye özen gösterin. Aksi takdirde yapılan uygulama protez saçınıza zarar verebilir ve protez saçınızın dağal görünümünü bozmaktadır. Protez saç merkezinizin önerdiği protez saç bantlarını tercih etmelisiniz.

Sadık Saç ürünleri merkezimiz de birçok protez saç bandı çeşitleri bulunmaktadır. Ultra Hold Tape, Lace Front Support Tape, Sensi-Tack Red Liner, Brown Liner / Cloth, No-Shine, Pro Flex, Duo Tac, Extenda – Bond Plus, Ultra Hold Tape Rulo 12 Yards, Ultra Hold Tape Rulo 36 Yards, Lace Front Support Tape Rulo 12 Yards, Lace Front Support Tape Rulo 36 Yards, Sensi Tak Red Liner Rulo 12 Yards, Sensi Tak Red Liner Rulo 36 Yards, Ultra Hold Mini's protez saç bandı çeşitlerimizdir.  Kullanılan protez saç bantları çok güçlü yapıştırıcı özelliğe sahiptir. Protez saç bandının ömrü kullanılan bandın çeşidine göre farklılık göstermektedir.

Protez Saç Bantlarının Kullanımı

Protez saç bandlarının her iki tarafıda yapışkanlık özelliğine sahiptir. Bantları uygulamadan önce daha önce kullandığınız saç bantının kalıntılarını güzelce temizleyin. Daha sonra saç protezinizi şampuan ve krem ile yıkamalısınız. Protez saç bantlarını yapıştırmadan önce uygulayacağınızın yerin kuru ve temiz olması gerekir. Bantların bir yüzündeki kağıdı çıkartıp protez saçınızın bant yerine hiç aralık bırakmadan yapıştırın. Bantları yapıştırdıktan sonra üstünde kalan bantlarıda çıkartarak protez saçınızı başınıza monte edecek hale getirmiş olursunuz. Potez saç bantını sökerken C-22 solvent kullanmaya özen gösterin.

Protez Saç Bantı Özellikleri

Beyaz Protez Saç Bandı : Diğer protez saç bantlarına göre en güçlü protez saç bantıdır. 4 haftaya kadar kullanım ömrü bulunmaktadır.

Mavi Protez Saç Bandı : Mavi protez saç bantının kullanımı çok yaygındır. 2-3 haftaya kadar kullanım ömrü vardır. Aşırı sıcaklarda kullanımın ömrünün  kısaldığı söylenmektedir.  Bu durumlarda scalp kullanılmasını önermekteyiz.

Kırmızı ve Sarı Protez Saç Bandı : Kırmızı ve sarı protez saç bantının kullanım ömrü çok kısadır. 1-2 haftaya kadar kullanılmaktadır. Bu bantların temizliği daha kolaydır. Kırmızı ve sarı protez saç bantını genellikle gece yatarken protez saçını çıkarmayı tercih eden müşterilerimizin kullanmasını önermekteyiz.

Delikli Protez Saç Bandı : Delikli protez saç bantlarını file üzerine yapıştırdıktan sonra üzerinde bulunan delikler sayesinde cildinizin ekstra hava almanızı sağlamaktadır. 2-3 haftaya kadar kullanım süresi bulunmaktadır.

No Shine Protez Saç Bandı : No shine protez saç bantı ışık altında parlama yapmaz. Yapışkanlık özelliği çok yüksektir. 3-4 hafta kullanım süresi bulunmaktadır.

Ultra Hold Mini’s Protez Saç Bandı : Ultra hold mini' s saç bantının boyutu diğer saç bantlarına göre daha küçüktür. 6 haftaya kadar kullanım ömrü bulunmaktadır.

Bize Ulaşın

Geçersiz form
Sent successfully!

Hair Art Ailesi Olarak Her Geçen Gün Biraz Daha Büyüyoruz. Sizlerde Aramıza Katılın ve Mutluluğun Keyfini Çıkartın..

Ürün İhraç

Ürün İhraç

Stoklu Ürün

Stoklu Ürün

Mutlu Müşteri

Mutlu Müşteri